
Nešiojamo kompiuterio vaizdo plokštės keitimas. Galimas tik išskirtiniuose kompiuterių modeliuose, tai gali būti brangūs žaidimo kompiuteriai ar specialūs 3D darbam nešiojami kompiuteriai.

Šiuolaikiniuose nešiuojamuose vaizdo plokštė yra praktiškai visada integruota ir integruojamos po keletą iš karto. Žinoma galima keisti ir integruotą, bet tada nešiojamo kompiuterio
geras stabilumas tampa abejotinas ir visai NEPATIKIMAS.

Nešiojamo kompiuterio procesoriaus keitimas. Visuose nešiojamuose kompiuteriuose galima
keiti-atnaujinti procesorių. Jo keitimas reikalauja visiškai išardyti nešiojamo kompiuterio korpusą, nes nėra lengvo priėmimo kaip stacionariuose kompiuteriuose. Pakeitus, nebūna sutrikimų ar kažkokių veikimo problemų.

Nešiojamo kompiuterio operatyviosios atminties keitimas. Pačios atminties keitimas į spartesnę nėra geras sprendimas, nes paprasčiausiai padidinta sparta bus nepastebima net žaidžiant žaidimus.
Pavyzdžiui: kompiuteris turi įdėta
DDR2 800 mhz ir ji atnaujinant-pakeičiant į
DDR2 1066 mhz skirtumo nepajusite. Viena iš priežaščių yra procesorius. Turi būti atitinkama “atsvara”, vadinasi reikia atnaujinti kartu ir
procesorių jei tai įmanoma.

Nešiojamo kompiuterio kietojo disko keitimas. Kietąjį diską reikia keisti reguliariai. Pagrindinė priežastis yra
atsiradę blogi sektoriai ir nepatikima magnetinių diskų technologiją. Mūsų duomenys ten
nėra saugūs. Kietiejam diskam neveltui yra duodamas mažas garantinis laikotarpis. Žinoma viskas pasiketė atsiradūs
SSD diskam. Kietiojo disko keitimas nereikalauja didelių pastangų ir keičiant į naują net nebūtina visą programinę įrangą perrašyti per naują.

Nešiojamų kompiuterių su ATA diskų jungtimi jau nebegaminami ir atnaujinimo-keitimo galimybė yra menka.